Bahariye Mh. 1716 Sk. No:17/A Karşıyaka İzmir

Referanslarımız

DEVAM EDEN İŞLERİMİZ
comment-client-01

EGE TAV EGE TARIM Hayvancılık Yatırım Tic. ve San. A.Ş. nin Torbalı / Tire yolu üzerindeki yeni yem fabrikası yatırımının; fabrika mekanik tesisat işleri, dolaplı yangın tesisatları idari bina yoğuşmalı kazan kazan dairesi işleri, vrf klima sistemleri, labaratuar havalandırma işleri, mısır pnömatik taşıma sistemi (pnömatik nakil), elevatör binası toz toplama sistemi.

comment-client-01

ENDO Endüstriyel Donanım ve Oto. Sist. Tic. Ltd. Şti. nin A.O.S.B Yeni Parseller / Çiğli adresinde yeni yaptığı yatırımın; İdari bina mekanik tesisat işleri, VRF sistem iklimlendirme ve kanal işleri, kompresör dairesi ve üretim basınçlı hava tesisatları, yangın hidrofor dairesi ve dolaplı yangın tesisatları, şebeke su ve bahçe sulama tesisatları, saha alt yapı pis su ve yağmur suları toplama tesisatları işleri, kanal ve havalandırma tesisatları.

comment-client-01

BAYLAN Su sayaçları A.Ş. nin A.O.S.B. Yeni Parseller / Çiğli adresinde yaptığı yeni yatırımın; idari bina tesisat işleri, VRF iklimlendirme işleri, kanal havalandırma işleri, yangın pompa istasyonu ve dolaplı yangın tesisatları, kompresör dairesi ve basınçlı hava tesisatları, chiller dairesi ve soğuk su tesisatları, 90/70 kazan dairesi ( doğalgaz ), fabrika üretim ısıtma-kalorifer-fancoil tesisatları, üretim ve labaratuar büyük mekan soğutma/havalandırma işleri ( Roof-Top)

comment-client-01

DB Tarımsal Enerji A.Ş. nin Torbalı mevcut yerleşkesinde; Paslanmaz üretim ekipmanları imalatı, yardımcı tesislerin ilgili tesisatları, mal ve ürün paslanmaz tesisatları ile üretim artışı amaçlı yeni tesis kurulumu. Fabrika sahası tesisat yenileme, izolasyon yenileme ve buhar tesisatları ilave işleri.


İŞ BİTİRME BELGESİ OLAN REFERANSLARIMIZ
comment-client-01

DYO A.Ş. nin 2019 yılı sonuna kadar fabrika bakım işleri, mekanik tesisat montaj ve demontaj işleri, izolasyon işleri, kanal demontaj ve montaj işleri sözleşmesi.

comment-client-01

Firmanın Aliağa Organize Sanayi de 100.000 m2 lik alanda yeni kurulan fabrikasında Extraction tesisi kurulumu işleri, yardımcı tesislerin hatları, soğutma kulesi hatları, buhar hatları, sıcak su hazırlama tesisi kurulumu, idari bina ve personel binalarının sıhhi tesisat alt yapı ve üst yapı işleri

comment-client-01

Firmanın Turgutlu / Manisa da yeni kurduğu tesisin tüm mekanik işlerinin malzemeli montajı ve taahhütü işleri.

Melas – Provin – Donyağı – Corn By – soya yağı hatları ile basınçlı hava hatları ve buhar hatlarının malzemeli montaj işleri.

comment-client-01

Tank sahası köpüklü yangın işleri, saha hidrant ve yangın topu işleri, eşanjör tamirat ve yeni eşanjör imalat işleri, yükleme sahası yangın söndürme sistemleri ve çelik imalat işleri. 2.200.000 Kcal/h soğutma kulesi temini ve montajı projesi ve uygulaması.

comment-client-01

Prinadan Kok Kömürü Üretme tesisi projesi, fizibilitesi, makine imalatları montajı ve devreye alınması.

comment-client-01

Firmanın Kemalpaşa yerleşkesinde yıllık siyah ve paslanmaz bakım işleri sözleşmesi ve Sterilizatör sistemi sıcak su hatlarının proje ve uygulama işleri. Paslanmaz makine ve ekipman imalat ve montaj işleri.

comment-client-01

Firmanın Gaziemir Serbest Bölgede yeni kurduğu 7000 m2 kapalı alan Textil fabrikasının Basınçlı hava, Yangın Tesisatları, Üretim alanlarının Roof-Top ile iklimlendirmesi, İdari bina sıhhi tesisat ve klima işleri, Saha yangın işleri, kullanım suyu şebeke hatları ve personel alanlarının havalandırması işleri.

comment-client-01

Firmanın Tire de kurulu yeni fabrikası için büyük ölçülü paslanmaz tankların sökümü ve firmaya nakliyesi işi ile fabrika ekipmanları söküm işleri.

comment-client-01

Firmanın Çiğli A.O.S.B. De kurulu tesisinde Talaşlı imalat atölyesinin standartlara uygun havalandırılması işi.

comment-client-01

Firmanın Söke O.S.B de kurulu 200.000 m2 kapalı alan tesisinde seramik üretim hattının ihtiyacı olan 350 lik HDPE proses suyu hatları, pompa daireleri saha yangın hatları, dolaplı tesis içi yangın hatları, tesisin her yerine çekilen basınçlı hava hatları, Kompresör daireleri, çamur ve hamur hatları, değirmen hatları, Fırın hatları ve değişik imalatlar.

comment-client-01

Kazan dairesi revizyonu ve konfor ısıtma havalandırma işleri.

comment-client-01

90/70 kazan dairesi kurulumu, İdari bina kalorifer ve ısıtma işleri, sıcak oda kurulumu, tank imalatı ve kurulumları, tank serpantin hatları, sıcak oda tesisatları, kızgın yağ kazan dairesi kurulumu ve proses bağlantıları, soğutma kulesi tesisatları ve proses bağlantıları, çelik platform imalatları.


İŞ DENEYİM BELGESİ OLAN REFERANSLARIMIZ
comment-client-01

Sektörün en güzide otellerinden birisi olan Clup Voyage Belek Seleckt otelinin 800 yataklı tesisinde komple mekanik tesisat işleri, kazan daireleri, artıma ve yumuşatma üniteleri, oda sıhhi tesisatları ve genel maksat alanların sıhhi tesisatları, spa ve hamam tesisatları, alt yapı ve üst yapı sıhhi tesisat montaj işleri ve saha yangın tesisatları ile springler sistem (sulu tip borulu) yangın tesisatları işleri.

comment-client-01

Tariş Zeytinyağları İşletmesinin Çiğli O.S.B deki tesisinde esas işin 4 adet 500 tonluk paslanmaz saha tankı imalatı olan işin, chiller dairesi ve tesisatları, Basınçlı hava tesisatları ve kompresör daireleri kurulumları, Azot jeneratörü kurulumu ve azot hatları, yüzey ve boru izolasyon işleri, Tank kaideleri dahil saha beton işleri, Tank kaidelerinin altına yapılan Jet-Graud işleri, Zeytinyağı nakil hatları ve tank serpantin hatları..

comment-client-01

Firmanın Aliağa O.S.B.de 50.000 m2 alan üzerine yeni kurduğu fabrikasında Kompresör daireleri ve basınçlı hava tesisatları, Chiller daireleri ve 7/12 soğuk su sistemi hatları, Kızgın yağ kazan daireleri ve Kızgın yağ hatları, proses sıvılarının paslanmaz hatları, Büyük mekan iklimlendirme amaçlı Chiller destekli klima santralleri, Roof-top cihazlar ile iklimlendirme işleri, idari bina ve personel alanlarında sıhhi tesisat ve VRF klima tesisatları, Yangın pompa dairesi ve saha yangın hatları, kapalı mekan yangın tesisatları ve yangın dolapları montajları, sıcak su kazan dairesi ve fan-Coil kalorifer tesisatları, Mutfak havalandırma işleri, personel mekanları havalandırma işleri.

comment-client-01

Firmanın Pınarbaşı tesislerinde Yangın ve Doğalgaz işleri ile Turgutlu da kurduğu Dövsa fabrikasının Yangın Makine Dairesi ve saha yangın hatları işleri, Dolaplı yangın tesisatları, idari bina sıhhi tesisat ve klima işleri ile siyah ve paslanmaz proses hatları.

comment-client-01

9 yıl boyunca firmanın tüm yatırımlarında aktif görev alınmış ve bu sürede; Metilester Tesisi komple mekanik tesisat işleri, Su Soğutma Kuleleri temini ve Montaj işleri, Chiller daireleri montajı, Kızgın Yağ kazan daireleri Montajı ve kızgın yağ tesisat işleri, 2 adet 2000 m3 lük saha tankı imalatı ve mal hatları işleri, 3 adet 500 m3 lük saha tankı imalat işi ve ürün hatları tesisat işleri, 8 adet 3000 m3 lük saha tankı imalat işi ve ürün hatları işleri, siyah ve paslanmaz fabrika tesisatları, Saha yangın tesisatı işleri, Yangın pompa dairesi kurulumu ve dolaplı yangın tesisatı işleri, Kuru borulu springler sistem yangın tesisatları, Buhar tesisatları, Kule suyu tesisatları, Yabancı proje paslanmaz proses ekipmanları ( Kondenserler, Tanklar, Kolonlar ) imalatları ve montajları, Labaratuar havalandırma işleri, çelik imalat işleri.

comment-client-01

Firmanın Torbalı yerleşkesinde Extraction tesisi ekipmanları bakımı ve komple tesis mekanik tesisat montaj ve devreye alma işleri, Hegzan tankları kurulumu ve kimyasal hatların montajı, Yangın tesisatı, Buhar tesisatları, Kızgın yağ tesisatları, Kule Suyu tesisatları, siyah ve paslanmaz ürün hatları tesisatları, extractör montajı ve ürün transfer hatları bakım ve montajı.

comment-client-01

Firmanın Pınarbaşındaki yerleşkesinde Yangın tesisatı işleri, Paslanmaz ekipman bakım ve tamir işleri, Laboratuar vb. kontrol odaları iklimlendirilmesi, büyük üretim alanlarının Roof-Top ve Chiller-Santral grupları ile iklimlendirilmesi ( 1,5 MW ), Konfor amaçlı kanal ve havalandırma işleri, Çelik konstrüksiyon batar kat imalatı.

comment-client-01

Firmanın Çiğli O.S.B deki kapalı tesisinde büyük mekan iklimlendirme işleri ve Roof-Top cihazlar ile ısıtma-soğutma-havalandırma işleri ve asidik işleme odası iklimlendirmesi. İdari bina klima tesisatı montaj ve devreye alma işleri.

comment-client-01

Firmanın Çiğli A.O.S.B de kurduğu 50.000 m2 kapalı alan yeni fabrikasında ( Baylan 3 ) Kompresör dairelerinin kurulması ve komple basınçlı hava hatları, Chiller dairelerinin kurulması ve komple chiller hattı tesisatları, Su soğutma kulesi hatları, Büyük mekan üretim alanları ve laboratuar alanlarının DX Bataryalı Klima santrali ve Condensing Unit ler ile kurulu hibrit bir sistem ile laboratuar şartlarında şartlandırılması, İdari bina komple alt yapı ve üst yapı sıhhi tesisat işleri, İdari bina VRF sistem klima ile iklimlendirmesi, İdari bina ve ofis bölümlerinin konfor amaçlı havalandırması, Yangın pompa dairesi kurulması ve Saha yangın hatları, Dolaplı yangın tesisatı çeklmesi ve montajı, Test masaları pompa dairesi kurulması ve proses suyu hatları, 90/70 sistem doğalgaz yakıtlı kazan dairesi kurulması ve boyler ile sıcak su eldesi ve sıcak su hatları.

comment-client-01

Belediyeye ait bu firmanın Bornova da yeni kurduğu Taş Kırma tesisinde çevre yönetmelikleri gereği olması gereken kapalı alan teşkili ve bu alanın negatif basınç altında tutulması ve aynı zamanda tozların kaynağından emilip bir merkezde toplanıp kırılmış ürünün içine yedirilmesi projesidir. 140.000 m3/h kapasiteli pnömatik silkelemeli toz filtresi ve toz emiş kanalları projesidir.

comment-client-01

Firmanın Tire O.S.B deki fabrikasında kompesör dairesi montajı ve basınçlı hava hatları, yangın pompa dairesi montajı ve saha yangın hatları ile dolaplı yangın tesisatları Soğutma kulesi ve chiller daireleri kurulması ve soğuk su hatları, Proses suyu hatları, İdari bina sıhhi tesisat işleri ve konfor iklimlendirmesi işleri.

comment-client-01

Firmanın Pancar O.S.B deki yani fabrikasında Yangın pompa dairesi kurulması ve Saha yangın hatları ile dolaplı ve springler sistem yangın tesisatları, Kompresör dairesi ve Basınçlı hava hatları, İdari bina sıhhi tesisat işleri ve alt yapı üst yapı sıhhi tesisat montaj işleri, idari bina VRF sistem klima işleri ve konfor havalandırma işleri, Mutfak havalandırma işleri.

comment-client-01

Firmanın Pancar O.S.B de kurduğu fabrikasında Yangın Pompa Dairesi kurulması ve Saha yangın hatları ile dolaplı yangın tesisatları ve montajları, Kompresör Dairesi montajı ve Basınçlı hava tesisatları, Chiller daireleri kurulması ve Soğuk su tesisatları, İdari bina sıhhi tesisat alt yapı ve üst yapı montaj işleri ve Klima tesisatı işleri.

comment-client-01

Firmanın Manisa O.S.B de kurulu fabrikasında üretimin kalitesi için gerekli büyük mekan iklimlendirmesi, Roof-Top lar ile üretim hollerinin Isıtma-Soğutma-Taze hava-Nemlendirme ihtiyaçlarının giderilmesi ( ~1 MW ), Kızgın yağ kazan dairesi tadilatları ve Kızgın Yağ tesisatları, Makine egzost havalarının emilmesi ve Hücreli aspiratörler ile atılması, Proses ihtiyacı olan su hatlarının çekilmesi, Solvent tankları montajı ve dozaj pompları ile bu tanklar ve makine arasında paslanmaz hatların çekilmesi..

comment-client-01

Grubun Manisadaki Kağıt fabrikasında yeni yatırımın Paslanmaz ürün hatları montajı, makine bağlantı hatlarının imalat ve montajı, yeni kurulan Vakum pompaları ve paslanmaz vakum hatlarının imalat ve montajı, Vakum tanklarının imalat ve montajı, Yangın tesisatları ve Dolaplı yangın hatları, Pulper altı tadilatları ve yabancı proje imalatların montajı, Paslanmaz sarsak elek imalat ve montajı, Pm2 makine holünün kış aylarında ortam buharı sebebi ile yaşadığı kalitesiz üretim sorunlarına çözüm olarak büyük mekanın atık ısının değerlendirilmesi ile Santral ve kanal sistemi yardımı ile ısıtılması ve buharlaşmanın önüne geçilmesi.

Bir sonraki projeniz için kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet arıyorsanız bizimle iletişime geçin.