Bahariye Mh. 1716 Sk. No:17/A Karşıyaka İzmir

Kurumsal

Hakkımızda

Ars Proses Mühendislik Ltd. Şti. 2015 yılında İlker Arslan tarafından kurulmuş olup, yoğunlukla endüstriyel tesislere proje, danışmanlık, imalat, montaj ve mekanik tesisat alanlarında hizmet vermektedir.

İlker Arslan 1995 yılında İ.T.Ü Makine fakültesinden mezun olduktan sonra Taahhüt alanında çalışmalara hemen başlamıştır. 1995 – 1997 yılları arasında bireysel ve endüstriyel bazlı Taahhüt, 1997 – 2000 yılları arasında Kazan ve Isıtma ekipmanları imalatında yönetici, 2000 – 2005 yılları arasında Akdeniz Kimya A.Ş. fabrikasında bakım şefi, 2005 – 2015 yılları arasında farklı firmaların işlerinde yoğunlukla endüstriyel şantiyelerde Proje Koordinatörü olarak çalışmıştır.

Ars Proses Mühendislik, kurucu İlker Arslan ve yönetim ekibinin 20 yılı aşan tecrübeleri ve geçmiş piyasa deneyimleri sayesinde iki yılda büyük başarılara imza atmıştır.

Firma yetkililerinin, başarının en öncelikle dürüstlük, sonra bilgi, sonra tecrübe ve alan eğitimi ve bunlar kadar önemli kadro sürekliliği ile sağlanacağına olan inancı sebebiyle, uygulama ekipleri ve taşeronlar gibi projelerde birlikte çalışılan güvenilir iş ortaklıklarıyla hedeflerine ulaşmayı amaç edinmiştir.

Görsellerle desteklenen şirket ve kişisel referanslarımız geçmişte ve bugün hala birlikte çalıştığımız ekiplerimiz ile tamamlanmış olup, gerek şirket gerek kişisel olarak bitirilen projeler ile ilgili detaylı referanslar, talep edilmesi halinde, danışılmak koşuluyla en üst düzey yönetici seviyesinde kişisel iletişim bilgileri şeklinde verilebilecektir.

Vizyonumuz

Özellikle Endüstriyel alanda, teknolojiyi sürekli takip ederek, tamamen bilimsel temellere dayanan projeler üretmek, müşteri ihtiyaçlarını doğru değerlendirip, fayda/maliyet ve yatırımın geri dönüş zamanını hep gözeterek, özellikle yabancı teknolojilerin Türkiye de üretilip kullanılması konusunda rol almak ve bölgemizde bu alanlarda eksik olduğunu düşündüğümüz bu kapsamdaki hizmetleri %100 müşteri memnuniyeti ile müşterilerimize sunmaktır.

Misyonumuz
 • Tüm birimler arası bilgi ve deneyimlerin paylaşılması desteklenerek sürekli gelişimi,
 • Müşterilerimize %100 güven ve kaliteli hizmet sunarak ilk tercih edilebilecek çözüm ortağı olmayı,
 • Tedarikçi ve taşeronlar gibi iş ortaklarımızla güven ve karşılıklı kazanca dayalı sürdürülebilir ekonomik ilişkiler kurarak stratejik bir konumda yakın olmayı,
 • Taahhütlerimizde alınabilir risk, maliyet yönetimi ile devamlılığı,

amaçlıyoruz.

Temel Değerlerimiz

Biz,

 • Ars Proses Mühendislik ekibi olarak, yaşadığımız dünyaya, topluma, çalıştığımız kurum ve kuruluşlara değer katma düşüncesiyle hareket ederiz.
 • Hedefi ve hedefe giden yolu birlikte belirleriz. Takım arkadaşlarımıza destek için zaman ayırırız. Adil yaklaşım ve güven esasına dayalı ilişkiler kurarız.
 • İyi performansın ve çok sayıda önemli işi gerçekleştirmenin, sorumluluk bilincinden kaynaklandığına inanırız. Bu nedenle doğru taahhütlerde bulunur ve taahhütlerimizi gerçekleştiririz.
 • Akılcı yöntemleri izleyerek, şimdi çözülmesi gerekenle daha sonra iyileştirilmesi gerekeni birbirinden ayırıp planlarımızı bu doğrultuda yaparız.
 • Farklı görüşleri ve önerileri dikkate alırız. Zor sorunlara pratik çözümler bulabilmek için, probleme farklı açılardan bakarız.
 • İnsana saygı duyarız. Tüm ekip arkadaşlarımız ve iş ortaklarımız ile fikirlerimizi açık bir şekilde paylaşarak, güvenli ve sağlıklı çalışma ortamları kurarız.
 • Değerlerimiz ile uyumlu olmayan her türlü olguyu ve davranışı sorgularız.
Kurucunun Mesajı

Değer yaratarak ve bu değerleri paylaşarak birlikte yaşatma ilkesi ile;

Başladığı projeleri takım çalışmasıyla güvenilir bir şekilde tamamlayan, müşteri memnuniyetini İLK sırada değerlendiren şirketimizin başarısı iş ortaklarımızın (tedarikçilerimiz, taşeron gruplarımız, uygulama ekiplerimiz), yatırımcı ortaklarımızın ve çalışanlarımızın mutluluğu ile doğru orantılı olarak artmaya devam edecektir.

Saygılarımızla,
İLKER ARSLAN

Bir sonraki projeniz için kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet arıyorsanız bizimle iletişime geçin.